į titulinį į titulinį
    akcijos / naujienos         apie CHAPPEE         prekių katalogas         DUK         parašyti mums         kontaktai         partneriams    


Gaminius su CHAPPEE prekiniu ženklu gamina Prancūzijos firma BAXI France. Nuo 1929 metų katilus pradėjusi gaminti gamykla turi gilias ketinių katilų liejimo tradicijas ir gamybos patirtį. BAXI France (buvusi C.I.CH.) priklauso britų kapitalo holdingui BAXI Group Ltd., kuris yra vienas iš Europos lyderių šildymo srityje ir pagal prekybos apimtis užima trečią vietą.

BAXI Group Ltd. turi gamyklas 6 šalyse - Anglijoje, Danijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Turkijoje. Pagaminamos įrangos kiekis per metus viršija 650.000 katilų ir 600.000 tūrinių šilumokaičių. Europoje dirba daugiau nei 56.000 darbuotojų, metinė apyvarta viršija 1 milijardą eurų.

CHAPPEE produktų gamą sudaro labai plataus galių spektro katilai (nuo 20 kW iki 3.500 kW), tūriniai šilumokaičiai, degikliai, saulės kolektoriai, plieniniai ir ketiniai radiatoriai, rankšluosčių džiovintuvai ir t.t. Gaminiuose puikiai dera aukščiausia kokybė, elegancija ir dizainas. CHAPPEE gaminiai yra įtraukti į Gaz de France (Prancūzijos dujos) rekomenduojamos įrangos sąrašą programoje DolceVita.CHAPPEE katilai pilnai atitinka visus Europos Sąjungos darniuosius standartus bei efektyvumo reikalavimus, taip pat Lietuvoje galiojančius ir katilams taikomus reglamentus (TR ir STR).

- apie CHAPPEE
- mus rekomenduoja